איטום גגות מחירים


איטום גגות מחירים, חשיבות והשוואת שיטות

עבודת איטום גגות

עבודת איטום גגות זו עבודה בתחום האיטום המתבצעת לצורך בידוד הגג מפני חדירת מים. עבודת איטום גגות מתבצעת על ידי בעל מקצוע הנקרא קבלן איטום, בעל מקצוע זה אחראי על התאמת השיטה המתאימה לאיטום עם חומר האיטום ועם סוג הגג ומצב התקלה. לעבודת איטום גגות מחירים לא נמוכים , שכן זו עבודה לא קלה. איטום גגות זוהי עבודה מורכבת מאוד, מסוכנת, צורכת חומרים יקרים, זמן עבודה רב, כוח אדם ועוד.. כל אלו מצדיקים את העובדה שלאיטום גגות מחירים גבוהים מן הצפוי. רוב האנשים אף לא יודעת שיש צורך בלפחות שני בעלי מקצוע לביצוע כל עבודה איטום קטנה, גם "רק נזילה קטנה" או "רק רטיבות" . יש צורך בציוד יקר ומקצועי, רמת מקצועיות גבוהה והכשרות מתאימות, חומרים איכותיים רבים שהנם יקרי וסיכון עצמי שלוקח בעל המקצוע על עצמו בעת ביצוע העבודה.

החשיבות באיטום גגות איכותי

החשיבות שבאיטום גגות איכותי היא גבוהה מאוד, איטום הגג מונע בעם מחדירת מים אל תוך החלק הפנימי של הבניין. אם לא תהיה מערכת איטום גגות או שהיא תהיה לקויה או פגומה בכל צורה שהיא, קרעים יתחילו להתפתח בגג, דרך קרעים אלו מחלחלים מים אל תוך פנים הבניין וגורמים לרטיבות בקירות, תקרות ורצפות, נזילות מהתקרה ומהקיר ובמקרה של הזנחת הבעיה גם עובש. לעבוד איטום גגות מחירים גבוהים כשמדובר בעבודת איטום איכותית ומקצועית, למרות זאת חשוב לא לזלזל בבעיה והזניח אותה. ככל שעובר הזמן הבעיה רק תחמיר ותתדרדר, וכך הטיפול יתארך ויתייקר.

איטום גגות מחירים

לאיטום גגות מחירים משתנים בהתאם בהתאם לשיטת האיטום וחומרי האיטום, לדומה בשימוש הזפת, במקרה זה לאיטום גגות מחירים נמוכים מאשר איטום גגות ביריעות ביטומניות לדוגמה. אך, אנו ממליצים לא להתייחס למחירים בלבד ולבחור קבלן האיטום הזול ביותר ובסוג האיטום הזו ביותר, כשקונים בזול משלמים ביוקר! לרוב רוב קבלני האיטום שמציעים עבודות בזול הם קבלני איטום שקרנים שלא עברו הכשרות ומבצעים עבודות איטום באיכות ירודה. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שבשימוש בזפת בזיפות גגות, יש צורך בסיוד הגג מדי שנה, מה שאומר שישנן הוצאות שנתיות על שימור האיטום ושהעלות אינה חד פעמית. לעומת זאת באיטום גגות ביריעות ביטומניות העלות היא חד פעמית ומשתמרת לאורך שנים רבות.

כתיבת תגובה