איטום גגות במרכז


איטום גגות במרכז – החשיבות, הקשיים והשיטות השונות

איטום גגות במרכז

איטום גגות במרכז הוא תחום בעל חשיבות רבה, אשים רבים חיים במרכז וצורת מבני המגורים העיקרים היא בניינים, ישנם בנייני מגורים רבים ומבנים רבים כך שיש צורך באיטום גגות לכולם. בוא החורף מביא אתו גשמים מדי שנה לכן כדאי לבצע את האיטום עוד בקיץ בכדי להימנע מבעיות שונות כמו רטיבות, נזילות ועובש המתרחשים כאשר מחכים לרגע האחרון ומזניחים את הבעיה. איטום גגות במרכז הוא תחום נפוץ מאוד, קיימים מוסדות לימודים רבים במרכז להכשרת קבלני איטום מורשים ומקצועיים בתחום וקיימים רבים אשר לא עברו הסמכות ובכל זאת עוסקים בתחום בתור קבלנים לא מורשים. אנו ממליצים לבחור קבלני איטום מורשים בלבד לביצוע איטום גגות במרכז, שכן רמת המקצועיות שלהם מוכחת ורמת העבודות שלהם לרוב תהיה איכותית יותר.

הקושי בעבודת איטום גגות במרכז

עבודת איטום גגות במרכז זו עבודה עם קשיים רבים מעבר לקושי שבעבודה עצמה, עיקר העבודה היא באיטום גגות של בניינים גבוהים, כך שהעבודה כוללת סיכון רב ועבודה בקור רוח בכדי לבצע איטום איכותי בגובה רק שכזה. עבודות איטום גגות במרכז הן בכללי עבודות איטום קשות ומורכבות, יש צורך בשני עובדים לפחות לביצוע כל עבודת איטום, גם הקטנה ביותר, עובד אחד שיבצע את העבודה והשני שילווה אותו ישגיח עליו ויסייע לו במקרי צורך או במקרים הם יש סכנה. כל עבודת איטום דורשת ציוד איכותי ומקצועי רב וחומרים יקרים ואיכותיים שעומדים בתו התקן הישראלי. עבודת איטום זו עבודה שלוקחת זמן רב וכוללת גם סיכון עצמי שבעל המקצוע המבצע לוקח על עצמו בעת ביצוע העבודה.

איטום גגות במרכז – השיטות השונות

קיימות שיטות רבות לאיטום גגות במרכז, השיטה הנפוצה ביותר לאיטום גגות היא איטום ביריעות ביטומניות. זוהי שיטה חדישה ומפותחת, היא מאוד מתקדמת ויעילה ביחס לשיטות אחרות ומהווה פתרון מיטבי כמעט בכל מצב, היא מתאימה כמעט לכל מקרה ומחזיקה ביתרונות רבים. איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה שאנו תמיד ממליצים עליה לביצוע איטום גגות במרכז. שיטה נוספת שקצת פחות נפוצה , אך מאוד וותיקה ומבוססת בתחומה היא זיפות הגגות. זיפות גגות זו שיטה מבוססת על זפת כחומר בידוד ומהווה שיטה איכותית אל לא יעילה במיוחד. זיפות גגות נחשבת לשיטה מיושנת שלא מומלצת לשימוש, במיוחד לא על בתים חדשים.

כתיבת תגובה