איטום ביריעות ביטומניות


איטום ביריעות ביטומניות – מידע כללי, יתרונות וצורות יישום ושימוש

איטום ביריעות ביטומניות – מידע כללי ויתרונות

איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ומתקדמת לאיטום גגות, שיטה זו מתבססת על רצועות ביטומן המועשרות הפולימרים מסוג SBS ו-APP לצורך בידוד, משלבת חומרים נוספים בתהליך לחיזוק ושימור ומותאמת לטכנית איטום הנקראת "איטום ביריעות ביטומניות". השימוש העיקרי באיטום גגות ביריעות הוא ביריעות המועשרות בפולימר מסוג APP, אלו הן יריעות המועשרות בעצם בפלסטיק, הן מסוגלות להתרחב אך לא להתכווץ ומשווקות בממדים שונים, בעובי של 45 מ"מ ואורך של כ-107.5 מטר, השימוש העיקרי הוא היריעות מעובי 5 מ"מ ואורך 7.5 מטר. היריעות הביטומניות הן חומר ייחודי עם יתרונות רבים, היריעות הן גמישות, חזקות מאוד, אטימות, אחידות ומשתמרות מצורה מעולה מפני בלאי לאורך השנים. כל אלו הופכים אותן לחומר אידאלי לאיטום גגות.

יישום האיטום ביריעות הביטומניות

האיטום ביריעות ביטומניות מתבצע בשתי צורות יישום שונות: • איטום בשכבה יחידה • איטום דו-שכבתי ברוב המקרים איטום בשכבה יחידה הוא די והותר, איטום מסוג זה הוא צורת היישום בה משתמשים ברוב הבניינים והוא מהווה איטום איכותי ומספק. עם זאת, במקרים מחמירים וחריגים ניתן לבצע איטום דו- שכבתי, השימוש באיטום דו-שכבתי פותח עבור מקומות בהם חדירת של מים היא מסוכנת ומקרי קיצון. במקרים אלו נבצע איטום דו-שכבתי בכדי שהאיטום יהיה עוד יותר איכותי ואטים וימנע חדירת מים בצורה מוחלטת.

השימושים באיטום ביריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה יעילה מאוד ואיכותית מאוד, היא חדישה ומפותחת ומאוד דינמית. איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה שמתאימה כמעט לכל מצב בו יש צורך באיטום גג, הדינמיות של השיטה מאפשרת לה להתאים את עצמה לכל מצב ומצב בצורת יישום שונה. איטום ביריעות ביטומניות גם מהווה פתרון אידאלי כמעט לכל מקרה של איטום, וכמעט בכל מצב איטום מסוג זה הוא האיטום הטוב ביותר והמוצלח ביותר. המקרים היחידים בו איטום ביריעות ביטומניות הוא לא אידאלי הם כאשר יש משטח לא רציף ומרובה בהפרעות אותו יש לאטום, או איטום אקרילי קודם, שבמקרה זה יש להסירו קודם לכן לפני יישום האיטום החדש. במקרים של גגות ישנים ואף במקרים של איטום קיים בזפת ניתן לבצע איטום ביריעות ביטומניות, במקרה של גגות ישנים יש לוודא שהגג נקי ולהשתמש בפריימר בסיס ייעודי או במקרה בו יש איטום בזפת בלבד על הגג, רק במקרה בו הזפת על הגג עדיין נמצאת במצב תקין.

כתיבת תגובה